Habla Handy set

Habla Handy set

3 449,00 Kč

včetně DPH 21 %V ceně zboží jsou započteny poplatky na likvidaci elektroodpadu a autorské odměny, pokud se na toto zboží vztahují.skladem
ks
Soupravu Habla Handy můžete použít k chemickému čištění pivního vedení. K výčepním kohoutům se připojí hadice a vedení se ve sklepě propojí.

Popis

Soupravu Habla Handy můžete použít k chemickému čištění pivního vedení. K výčepním kohoutům se připojí hadice a vedení se ve sklepě propojí. Potom vložte do skleněného adaptéru s alkalickým či kyselým čisticím prostředkem houbičku. Otevřte jen vodovodní kohoutek a uzavřete až se objeví houbička v protilehlém skleněném adaptéru. Po asi 15 min otevřete opět vodovodní kohoutek a systém propláchnete důkladně pitnou vodou. Pomocí adaptéru můžete vyčistit i více vedení.

Postup čištění:

Vedení s pitnou vodou oběma konci připojte k Habla Handy (2).
Přívod vody (3) Habla Handy připojte k pitné vodě.
Vodovodní okruh (1) připojte na odtok.
Skleněný adaptér (4) otevřete mírným pootočením doleva.
Houbička a/nebo čisticí prostředek vložte do adaptéru (dle průměru potrubí).
Skleněný adaptér opět nasaďte a otevřete vodovodní kohoutek.
Při použití čisticího prostředku vodovodní kohoutek uzavřete než se čisticí prostředek dostane do protilehlého skleněného adaptéru. Pak nechte 15-30 min působit a kohoutek opět otevřete a dostatečně systém propláchněte vodou.
Ovládací pákou změňte několikrát směr pohybu čisticí houbičky
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím
google-site-verification: google144feb6d034e8934.html