Položek
0
CZK
0
Seznam produktů
AutokosmetikaNOVINKAAkční sety výčepních zařízení
Bez vzduchového kompresoruS vzduchovým kompresorem
Pivní chlazení
Domácí bez vzduch. kompresoruDomácí s vzduch. kompresoremProfi bez vzduch. kompresoruProfi s vzduch. kompresoremVodní chlazeníLuxusní výčepní zařízeníRuční výčep
Příslušenství pro výčep
Plničky PET lahvíVýčepní kohouty
Kohouty chromovéKohouty plastovéKohouty pozlacenéND k výčep. kohoutumOstatní
Výčepní stojany
Dřevěné Keramické Kovové ND k výčepním stojanum
Narážecí hlavice
Narážecí hlaviceND k narážecím hlavicím
Redukční ventily
CO2N2ND k redukčnímu ventilu
Odkapové misky
S ostřikemBez ostřikuND k odkap. miskám
Vzduchové kompresoryHadice a rychlospojky
HadiceJG - rozdvojkyJG - spojka k zašroubováníJG - úhlové nástrčné spojkyJG - úhlové spojkyJG - úhlová redukční spojkaJG - přímá spojkaJG - přímá redukční spojkaJG - přepážková nástrčná spojkaJG - redukční spojkaJG - nástrčná spojka s vn. záv.JG - uzavírací kohoutJG - Přípojka na výtokový kohoutekJG - zpětný ventilJG - ostatní
OstatníTlakové lahvePonorné výřičeServisní materiál
TermostatyVentilátoryTlakové spínačeKompresory
Myčky pivního skla
Myčky pivního sklaPřípravky pro mytí myčky sklaPřípravky na mytí sklenicND na myčku skla DuneticND na myčku skla SpulboyND na myčku skla Delfin
Automatické myčkySanitace výčepního zařízení
Chemie pro sanitaciStrojní čištěníČištění tlakovou vodouSanitační barelySanitační adapteryPomůcky pro sanitaci
Sodobary
Dotykové výrobníky sodyKohoutové výrobníky sodyVestavný výrobník sodyBaterie k výrobníkům sodyPříslušenství k sodobarum
Výrobníky leduMinibary
AbsorpčníTermoelektrickéVitrifrigo
Mobilní klimatizaceOdvlhčovače, vysoušeče, zářičeVinotéky
DunavoxHumiBoxKarmaVestavné
Zařízení na vínoBazarVýprodej
Newsletter
Nakupujte ve výhodných akcích!
Hl.stranaPivní chlazení

Pivní chlazení

Důležitou a nezanedbatelnou součástí požitku z natočení piva je kvalitní pivní chlazení. Sehnat u nás můžete kvalitní a spolehlivé pivní chlazení bez i s kompresorem, profi chlazení, vodní i luxusní výčepní zařízení bezkonkurenčních značek Sinop a Lindr, které jsou dlouhá léta jedničkami na trhu. Pořízení správného pivního chlazení ušetří váš čas i peníze a bude spolehlivě spolupracovat při točení zlatého moku, aby mělo správnou teplotu.

Výrobce: Lindr   Sinop  
Řadit podle: Produktů na stránku:
Strana: 1 | 2     Další »

Výčepní zařízení

Pryč jsou doby, kdy se pivo chladilo ve sklepech ledem. Moderní výčepní zařízení v sobě zahrnuje spolehlivé chlazení na pivo. Dobře vychlazené pivo je hlavně v letních měsících velmi příjemným osvěžením. Nepodceňujte vybavení svého výčepního zařízení. Pořiďte si spolehlivé chlazení na pivo a žíznivé hosté se k Vám jen pohrnou.

Výčepní zařízení - kontaktní

Kontaktní výčepní zařízení je kompletní řada profesionálních stolových výčepní zařízení, které  jsou  dle svého výkonu vhodná pro chlazení piva v domácnostech, na  zahradních  party, v barech, restauracích až po plně komerční  profesionální čepování  piva.

Všechna  výčepní zařízení piva využívají moderní technologii  chladícího systému  využívající vstupní energii k přímému chlazení piva  pomocí kontaktního  suchého thermo bloku, dvojnásobnou akumulací výkonu  - k okamžitému  použití.

Výčepní zařízení - luxusní

Luxusní výčepní zařízení je určeno pro náročnější zákazníky se  specifickými požadavky na vzhled pro výčepní zařízení. U některých typů využíváme  dřevěných doplňků. Jsme  schopni vyrobit výčepní zařízení dle požadavků  zákazníka.

Výčepní zařízení - vodní podstolové

Podstolového výčepní zařízení je vždy použito v kombinaci s výčepním  stojanem. Výčepní zařízení je  možno umístit pod výčepní stůl nebo kamkoliv do  centrálního prostoru.

Výčepní zařízení - vodní stolové

Stolové výčepní zařízení je vybaveno výčepními kohouty a je určeno ke  stáčení a chlazení  nápojů. Chlazení se umísťuje na výdejní stůl. Je  určeno hlavně pro  trvalé prostory.